Trabzon'da "Gardaşım gel, şampiyonluğu görmeden gitme gel" diyerek seslenen vatandaş konuştu.

Dakika 61 Haber Servisi / Trabzon’da intihar girişiminde bulunan vatandaşa: “Gardaşım gel, şampiyonluğu görmeden gitme gel” diyerek seslenmişti.

Dakika 61 Haber Servisi / Trabzon’da intihar girişiminde bulunan bir vatandaşı, ”Gardaşım gel, şampiyonluğu görmeden gitme gel” diyerek ikna etmeye çalışan Trabzonspor taraftarı tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

Gardaşım gel, şampiyonluğu görmeden gitme gel” diyerek ikna çabasında bulunan Fanatik Trabzonspor taraftarı Hüseyin Zengin Dakika61.Net haber servisine konuştu.

Zengin Açıklamasında Şu İfadelere yer verdi: Trabzonspor şu anda Türkiye gündeminde , olay günü Trabzonspor – Adana Demirspor maçı vardı , Trabzonspor Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlediği için o anda ben bu vatandaşa ne bağırabilirim diye düşünürken içimden gelerek “Gardaşım gel, Şampiyonluğu Görmeden Gitme Gel” diye seslendim dedi.

Televizyon Satarak Deplasmana Gittim!

Ankara’da Trabzonspor -Gençlerbirliği maçına gitmek için televizyon satıp maça gittim diye sözlerine devam eden Zengin , Trabzonspor’un eski futbolcusu Burak Yılmaz’a olan hayranlığından ötürü çocuğunun ismini’de Burak koyduğunu söyledi ve Sözlerini Trabzonspor’a şampiyonluk yolunda başarılar dileyerek sonlandırdı.

By Haber Editörü

Dakika61.Net Haber Servisi - Son Dakika Trabzon Haberleri, spor61 Haber, spor 61, güncel trabzon haberleri, trabzonspor haber ve yerel gündem, güncel ts haberler, Son Dakika Kaza Haberleri, Trabzon Kaza Haberleri, 61 haber ve daha fazlası.

Bir cevap yazın