mobil haber uygulaması
Türkçe Konuş
haber oku

Altuncu ailesi babaları Dursun Altuncu için yas tutuyor

Haber Editörü ~ 17 Ocak 2022 ~ Trabzon Haberleri ~ 0 Kez Görüntülendi. A- A+

Altuncu ailesi babaları Dursun Altuncu için yas tutuyor

AHA İSTANBUL – Dursun Altuncu sevenlerini gözü yaşlı geride bırakarak hakka yürüdü.

Aslen Trabzon’lu olan 7 çocuk babası 30 torun sahibi Dursun Altuncu 84 yaşında hayata veda etti.

Güngören eşraflarından  iş adamları Osman, Emrullah, Nurettin ve Aydın Altuncu kardeşlerin babası olan Dursun Altuncu için Mevlana Camisi’nde düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı.

Rahmetlinin çocukları cenaze namazı öncesinde taziyeleri tek tek kabul ederken Altuncu ailesinin acısına ortak olup saflarda yerini alanlar arasında Güngören Bakkallar Odası Başkanı Kamil Bulut, Güngören Trabzonlular Dernek başkanı İbrahim Yılmaz ve ismini sayamadığımız çok sayıda aile dostu ve yakınları bu özel günde acılı aileyi yalnız bırakmadılar.

Kılınan cenaze namazı sonrası rahmetlinin naaşı dualarla Memleketi Trabzon Of ilçesinde bulunan bölümlü beldesine uğurlandı.

Bölümlü beldesinde bulunan cenaze evine taziye başsağlığı kabullerini Osman Altuncu ve yakın akrabaları kabul ederken Trabzon Saadet Partisi il başkan yardımcısı Süleyman Aşçı ile Akbaba Haber Ajansı yönetim kurulu başkanı Mustafa Akbaba ve işadamı Mehmet  Keleşoğlu da taziyede bulunarak ailenin acısına ortak oldular.

Memleketine getirilen Rahmetlinin naaşı 17.01.2022 tarihinde Pazartesi günü kılınacak namaz sonrası da ebedi istirahatgahı olan aile kabristanına defnedilecek. 


Etiketler: , , , , , , ,

habere yorum yapın

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.