TRABZON HABERLERI - Trabzon'da abartı egzozlu araç trafikten men edildi

TRABZON HABERLERI - Trabzon'da abartı egzozlu araç trafikten men edildi

Sokaklar ve kara yolları, kimi zaman yüksek gürültü çıkaran araçlara sahne oluyor. Vatandaşları rahatsız eden abartı egzozlu araçlar karşısında Trabzon Emniyet Müdürlüğü, radikal bir karara imza attı.
 
Ortahisar ilçesinde yapılan denetimlerde, bir aracın gürültü çıkararak çevreye rahatsızlık verdiği tespit edildi. Araçta yapılan incelemede, abarth egzoz bulunduğu görüldü.
 
Trabzon Emniyeti’nin açıklamasında, “Bahse konu araca, 2918 sayılı KTK’nın emrettiği maddelere istinaden idari para cezası uygulanarak, trafikten men edilmiş ve sürücünün 20 ceza puanı düşürülmüştür.” denildi.
 

Trabzon’da abartı egzozlu araç trafikten men edildi, Açıklamanın devamında, “Vatandaşlarımızın huzur ve sükununu bozan abarth egzozlu araçlar ile trafik güvenliğini tehdit eder nitelikte araç kullananlara yönelik denetimler, vatandaşlarımızın haklı şikayetleri ve re’sen tespitlerimizle devam edecektir.” ifadesi kullanıldı.

By Haber Editörü

Dakika61.Net Haber Servisi - Son Dakika Trabzon Haberleri, güncel trabzon haberleri, trabzonspor haber ve yerel gündem, güncel ts haberler, Son Dakika Kaza Haberleri, Trabzon Kaza Haberleri, 61 haber ve daha fazlası.

Bir cevap yazın