Kütahya Belediye Başkanı Işık, çocuklarla buluştu

Kütahya Belediye Başkanı Işık, çocuklarla buluştu

KÜTAHYA (İGFA)-  3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Belediyesi Sıtkı Olçar Çini Müzesinde çiniden kitap ayracı yapan Çinikent Özel Eğitim Okulu öğrencileri ile bir araya geldi ve onlarla birlikte kitap ayracı yaptı.

Sıtkı Olçar’ın sanat yolundan başarı ile giden Nida Olçar, babası Olçar gibi sosyal sorumluluk projelerinde de aldığı mirası devam ettiriyor. Nida Olçar Kütahya Özel Eğitim Okulu öğrencilerini Kütahya Belediyesi Sıtkı Olçar Çini Müzesinde ağırlayarak, farklı bir etkinliğe imza attı. Etkinlikte, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ta yer alarak öğrencilerle birlikte oldu.

Başkan Işık, Çinikent Özel Eğitim Okulu öğrencileri ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, öğrencilere başarılar diledi.

By Haber Editörü

Dakika61.Net Haber Servisi - Son Dakika Trabzon Haberleri, spor61 Haber, spor 61, güncel trabzon haberleri, trabzonspor haber ve yerel gündem, güncel ts haberler, Son Dakika Kaza Haberleri, Trabzon Kaza Haberleri, 61 haber ve daha fazlası.

Bir cevap yazın