Batman'da AK Parti 'net' konuştu

Batman'da AK Parti 'net' konuştu

BATMAN (İGFA) – Batman’da Ahmet Güneştekin Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen programda konuşan Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri, Türkiye’deki devlet aklının ülkenin dijital geleceğini son derece detaylı ve profesyonel bir şekilde planlandığını belirtti.

Devletin teknoloji geliştirme konusunda uzun süredir ön ayak olduğunu ifade eden İleri, “Teşviklerle, desteklerle ve mevzuatlarla yolunu açıyor ama çok şükür görüyoruz ki gerek sivil sanayimiz gerek savunma sanayimiz devletin bu öncü rolünü son derece benimsemiş durumda ve hızla ilerliyor. Bugün gördüğümüz örnek bu açıdan çok güzel” dedi.

Batman’daki temaslarını sürdüren İleri, AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ve Batman İl Başkanı Akif Gür ile Hasankeyf’i gezdi.

 

By Haber Editörü

Dakika61.Net Haber Servisi - Son Dakika Trabzon Haberleri, güncel trabzon haberleri, trabzonspor haber ve yerel gündem, güncel ts haberler, Son Dakika Kaza Haberleri, Trabzon Kaza Haberleri, 61 haber ve daha fazlası.

Bir cevap yazın