Kocaeli Karamürsel'de sentetik pist şekilleniyor

Kocaeli Karamürsel'de sentetik pist şekilleniyor

KOCAELİ (İGFA) – Spor kenti Kocaeli’ sloganından yola çıkarak sporun her türüne destek veren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Karamürsel ilçesine sentetik buz pisti inşasını tüm hızıyla sürdürüyor. Aynı zamanda Kocaeli’nin ilk ve tek sentetik buz pisti olma özelliğini taşıyacak tesis, Karamürsel Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nun hemen yanında Karamürselli gençlere hizmet verecek.

Söz konusu ilçede çalışmaları yürüten Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri, sentetik buz pistinde dış bord sistemini tamamlarken, iç puzzle zemin sistemi imalatı çalışmalarına da devam ediyor. Pistin üst betonu atıldıktan sonra grafiti çalışmasına başlanacağı sentetik buz pisti ve skate parkın tamamlanmasıyla Karamürsel’de gençler, iklim şartları gözetmeksizin paten sporunun keyfini doyasıya yaşayacağı belirtildi.

By Haber Editörü

Dakika61.Net Haber Servisi - Son Dakika Trabzon Haberleri, spor61 Haber, spor 61, güncel trabzon haberleri, trabzonspor haber ve yerel gündem, güncel ts haberler, Son Dakika Kaza Haberleri, Trabzon Kaza Haberleri, 61 haber ve daha fazlası.

Bir cevap yazın