Ünlü yıldızın doğum gününde tek Türk işadamı

Ünlü yıldızın doğum gününde tek Türk işadamı

İZMİR(İGFA)- Romanya’nın detox uzmanı olarak bilinen Türk olan işadamı Cesur Durak, Romen basınında bilinen bir isim. Geçtiğimiz Temmuz ayında Forbes dergisinin Cannes’daki ödül töreninde kendisiyle tanışan Emmy ödüllü Aktris/yapımcı Kira Reed Lorsch tarafından oynadığı ”Love on the Rock movie” sinema filminin ilk gösterimine ve doğum günü partisine katıldı. 

Cesur Durak, filmin premieri ile aynı gün doğum günü olan Kira Reed Lorsch’a 40 yıllık Türk el dokuma kilimi hediye etti. Kira Reed Lorsch ile arkadaşlıklarının Fransada’ki ödül töreninde başladığını söyleyen Durak şöyle devam etti; “Törende sağlık üzerine konuşmam ve Forbes dergisinin bir sonraki organizasyonunu Türkiye Bodrum’da yapması için davet etmemden sonra Kira gelip benimle tanıştı. Arkadaşlığımız devam ediyor” dedi.

By Haber Editörü

Dakika61.Net Haber Servisi - Son Dakika Trabzon Haberleri, güncel trabzon haberleri, trabzonspor haber ve yerel gündem, güncel ts haberler, Son Dakika Kaza Haberleri, Trabzon Kaza Haberleri, 61 haber ve daha fazlası.

Bir cevap yazın