Künye

Yayıncı Kuruluş / Publisher Company 

Dakika61.Net

İmtiyaz sahibi

ADRES 

 Kahramanmaraş caddesi ORTAHİSAR / TRABZON

Reklam / Advertise :  Dakika 61 Haber   Dakika61hbr@Gmail.com

  Kuruluş Tarihi : 2020

Teknik Destek / Technical Support : https://www.dakika61.net/  

E-Posta / E-Mail :  Dakika61hbr@Gmail.com

Site Adı : https://www.dakika61.net/

REKLAM REZERVASYON

(Dakika61hbr@Gmail.com)

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz / istemediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

(Dakika61hbr@Gmail.com)

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. Dakika61.Net yazıların sorumluluğunu almaz.

Yayın İlkeleri & Kullanım Koşulları

1- Hakaret, küfür, alay, aşağılama içeren, eleştiri sınırlarını aşan, belgesiz ve delilsiz iftira içeren, ırkçılık-bölücülük ve ayrımcılık içeren, tamamı büyük harfle yazılan, spam ve tekrar yorumlar onaylanmamaktadır. Ancak, -nadir de olsa- teknik aksaklıklardan, gözden kaçan ya da sehven bu yorumlar onaylansa dahi Dakika61.Net yasal olarak sorumluluk kabul etmez.

2- Haberlere eklenen yorumlardan, onaylansa dahi yorumu ekleyen kişi ya da ip sorumludur. Dakika61.Net, bu yorumlardan dolayı hukuki olarak sorumluluk kabul etmez. İlgili yorumla ilgili ip-kullanıcı bilgileri adli makamlarca istenildiği takdirde verilecektir.

3- Haberler ya da haberlere eklenen okuyucu yorumlarıyla ilgili kişisel haklarına ihlal, hakaret, iftira olduğunu düşünen muhatapların, gereğinin incelenmesi ve yapılması için, Dakika61.Net’in iletişim kanallarından editörlerimizle iletişime geçmeleri ve taleplerini iletmeleri gerekmektedir. Aksi durumda oluşabilecek hukuki ihtilaflarda sitemiz sorumluluk kabul etmeyecektir.

4- Sitemizde otomatik olarak yayınlanan Adsense reklamlardan ve harici linklerden sitemiz sorumlu değildir.

Bu siteye giren ve yorum yazan bir okuyucu olarak şunları peşinen kabul ediyorum:

“Ip adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.


Dakika 61; Güncel, Politika, Spor, Magazin, Kültür ve Sanat, Dış Haberler ve diğer tüm kategorilerde güncel haber sunmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber sitesidir.

Türkiye’de meydana gelen olaylar ve son dakika gelişmeleri üyesi olduğumuz ajanslar aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Ziyaretçilere, tüm haberler içinde konuya göre arama yapma olanağı sunmaktayız. Bu arama, kelime ve ilgili bazlı, yapay zeka ile desteklenmiş gerçek bir haber arama sayfasıdır.

Yasalara Uygun Yayın

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır.

Abonesi Olduğumuz Haber Ajansları