TRAKAF’tan Başkan Gerenli’ye ziyaret!

TRAKAF’tan Başkan Gerenli’ye ziyaret!

Trakya Avcılık Atıcılık ve Yaban Hayatı Koruma Federasyonu Başkanı Çetin Karakoç ve beraberindeki federasyon üyeleri Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli’yi ziyaret etti. Ziyarette avcılık ve atıcılık faaliyetlerinin yanı sıra gerçekleştirilebilecek iş birlikleri konuşuldu. 

 

Korona virüs önlemleri kapsamında Lüleburgaz Belediyesi Hizmet Binası’ndaki eski nikah salonunda gerçekleşen görüşmede TRAKAF Başkanı Çetin Karakoç Başkan Gerenli’ye avcılık ve atıcılık dünyasına vermiş olduğu desteklerden dolayı çiçek hediye etti. Öte yandan Enez Avcılar Kulübü Başkanı Yalçın Bitikli de Başkan Gerenli’ye plaket takdim etti. Sıcak bir ortamda gerçekleşen görüşmede Lüleburgaz Belediyesi’nin atıcılık faaliyetleri için yapacağı çalışmaların yanı sıra avcı ve atıcıların gerçekleştirdiği faaliyetler konuşuldu. 

BHA – Beyaz Haber Ajansı

By Haber Editörü

Dakika61.Net Haber Servisi - Son Dakika Trabzon Haberleri, spor61 Haber, spor 61, güncel trabzon haberleri, trabzonspor haber ve yerel gündem, güncel ts haberler, Son Dakika Kaza Haberleri, Trabzon Kaza Haberleri, 61 haber ve daha fazlası.

Bir cevap yazın