İYİ Parti'nin 4. yıl kutlamasına Bursa'dan 26 otobüsle katıldılar

İYİ Parti'nin 4. yıl kutlamasına Bursa'dan 26 otobüsle katıldılar

BURSA (İGFA) – İYİ Parti’nin Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştireceği 4. yıl kutlamasına Selçuk Türkoğlu başkanlığındaki Bursa İl Başkanlığı, bin 300’den fazla partili ile çıkarma yaptı. Büyük kutlama programında Genel Başkan Meral Akşener’in yeni bir manifesto açıklaması beklenirken, Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu da, siyasetin giderek ısınmasıyla birlikte daha hareketli bir sürece gireceklerini ifade etti.

İYİ Parti Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, yazılı açıklamasında, Bursa’nın örnek gösterilen bir İl olduğuna değinerek, “Bursa olarak her zaman ki gibi farkımızı, partimizin İstanbul’da yapacağı 4.Yaş Kutlama Programı’nda da hissettirmek arzusundayız” dedi.

26 otobüsle Haliç Kongre Merkezi’nde yerlerini aldıklarını kaydeden Başkan Türkoğlu, “Özel araçlarıyla da gelen dava arkadaşlarımızı da katınca bin 300’ü geçiyoruz. Dolayısıyla İstanbul’da en fazla katılım gösteren İl olacağımıza eminim. Bursa’ya da zaten böylesine coşkulu bir katılım yakışırdı. Heyecanımız adeta zirve yaptı ve bütün çalışmalarımızı bu olumlu psikolojiyle yürütmenin hazzını duyuyoruz” dedi.

İYİ Parti’nin Türkiye’nin siyaset sahnesindeki yükselen değeri ve milletin de büyük umudu olduğunu belirterek, çalışmaları cesaret ve kararlılıkla sürdürdüklerini ve bundan böyle de aynı istikrarla çıkışlarına devam ettireceklerini söyledi. 

By Haber Editörü

Dakika61.Net Haber Servisi - Son Dakika Trabzon Haberleri, güncel trabzon haberleri, trabzonspor haber ve yerel gündem, güncel ts haberler, Son Dakika Kaza Haberleri, Trabzon Kaza Haberleri, 61 haber ve daha fazlası.

Bir cevap yazın